11-02-2019|

Ogólnopolski konkurs „Sposób na Sukces”

Informujemy, że Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”.  Ideą konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatycznych, aktywizacji lokalnych społeczności oraz włączenia społecznego.

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2017 roku do 28 lutego 2019 roku.

Zgłoszenia można składać osobiście lub za pośrednictwem starostwa powiatowego, urzędu miasta i gminy, urzędu gminy, lokalnej grupy działania lub organizacji branżowej. Zainteresowani z terenu województwa lubelskiego składają  zgłoszenia konkursowe do Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli w terminie do 15 marca 2019 roku.

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do promocji lokalnych przedsięwzięć.

Więcej informacji – klik

Sposób na Sukces – Karta informacyjna