Międzynarodowy Dzień Dziecka w Poniatowej

W dniu 1 czerwca 2021 r. na Orliku przy OSIR w Poniatowej odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.

W tym słonecznym dniu dla dzieci z Gminy Poniatowa organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia dziecięcej radości, pogody ducha oraz spełnienia marzeń. Mamom życzył cierpliwości w wychowaniu pociech oraz tego, by miłość, którą obdarowują swoje dzieci wracała do nich przez cały czas.

Pracownicy CKPiT, OSIR oraz członkowie Stowarzyszenia Klub Abstynenta “ANIMUS” dołożyli wszelkich starań by ten dzień zapisał się w pamięci najmłodszych mieszkańców gminy na długo.

Podczas imprezy dzieci z Plizina otrzymały medale „Przyjaciel Ziemi 2021” za udział w akcji „Kwietniowe Eko-Spacery”, której celem było połączenie podstawowej aktywności fizycznej m.in. spacerów, z ideą ekologiczną sprzątania sołectw Gminy Poniatowa. Na ręce radnego Pawła Stachyry przekazano także 16 medali dla dzieci z Kowali.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za radość jaką sprawiliście obecnym na OSIR pociechom. Ich uśmiechnięte twarze z pewnością były bezcennym podziękowaniem za trud włożony w zorganizowanie tego jakże wesołego wydarzenia.