Aktualności

Gala AgroLigi w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego 2.07.2021 r.

AgroLiga jest konkursem organizowanym od 1993 r. a od 2008 r. Honorowy Patronat nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP.

Laureatami szczebla wojewódzkiego i krajowego są rolnicy i firmy wybrani decyzją kapituły w ramach konkursu, będący symbolem przedsiębiorczości, gospodarności, innowacyjności i jakości na najwyższym poziomie w polskim rolnictwie i agrobiznesie.

2 lipca 2021 r. w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego delegacja z gminy Poniatowa miała możliwość zaprezentowania się na Gali AgroLigi 2020. Rolników z Gminy Poniatowa reprezentowała Zastępca Burmistrza Aneta Poniatowska oraz Państwo Jolanta i Tadeusz Oświecińscy, którzy przekazali Parze Prezydenckiej kosz z plonami rolników i wyrobami (wędlinami i pieczywem) oraz bukiet kwiatów.
Państwo Oświecińscy mogli zaprezentować swoje warzywa: ogórki i pomidory, jak również hit stoiska małosolne, szklarniowe mini ogórki.

Możliwość spotkania z innymi agroprzedsiębiorcami, rolnikami, przedstawicielami instytucji państwowych będących wsparciem dla rolników, wymiana doświadczeń, jak również samo uczestniczenie w tak prestiżowym wydarzeniu to ogromne wyróżnienie.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów w/w wydarzenia!
Więcej zdjęć wkrótce.