Aktualności

Aplikacja BLISKO – warto być dobrze poinformowanym

Przypominamy Państwu, że w Gminie Poniatowa funkcjonuje bezpłatna aplikacja BLISKO zrzeszająca największą liczbę nadawców, do której należą  m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i podmioty ważne dla mieszkańców.

W obecnej sytuacji, w której należy zachować dystans społeczny a mieszkańcy ograniczają wyjścia z domu, przekazanie informacji drogą elektroniczną na telefon typu smartfon, jest jednym z najszybszych sposobów komunikacji.

Pobranie aplikacji jest łatwą i nieskomplikowaną czynnością.
W momencie wejścia na Google Play wyszukujemy aplikację BLISKO, pobieramy, instalujemy na smartfonie, wpisujemy swoją lub inną, interesującą nas miejscowość.

Aplikacja BLISKO zaproponuje  nadawców z tego, wybranego obszaru a mieszkaniec zdecyduje z jakich serwisów tematycznych będą docierały informacje w formie bezpłatnego  powiadomienia (poprzez zaznaczenie wyboru).

Aplikacja BLISKO to łatwy, szybki i skuteczny przepływ informacji bezpośrednio do mieszkańców, w sytuacji kiedy liczy się czas dotarcia komunikatu, tak jak to było w przypadku informacji dotyczącej zanieczyszczenia wody.

Zachęcamy do międzypokoleniowego przekazywania odebranych informacji osobom starszym, które mogą posiadać inny typ telefonu utrudniający pobranie aplikacji.

Liczymy na aktywność i czynne działanie naszych mieszkańców.

Wspierajmy się nawzajem w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Link do pobrania aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=sisms.groups_only